Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman osobiście wręczy niebieską kurtkę zwycięzcy licytacji

Coraz większego rozmachu nabiera licytacja niebieskiej kurtki Marcina Najmana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiadomo, że zwycięzca odbierze "trofeum" bezpośrednio od właściciela.

Historia niebieskiej kurtki Najmana uważnym internautom jest doskonale znana. Pod koniec ubiegłego roku doszło do kolejnej nieprzyjaznej wymiany zdań między byłym pięściarzem a Krzysztofem Stanowskim, współwłaścicielem Kanału Sportowego. Panowie ustawili się "na sparing" pod siedzibą Rakowa w Częstochowie.

Reklama

Ze strony dziennikarza był to - jak twierdzi - tylko żart. Z kolei zawodnik MMA stawił się w umówionym miejscu i czasie. Kiedy cierpliwie oczekiwał na konfrontację, został sfotografowany w niebieskiej kurtce. Obrazek z miejsca stał się hitem sieci, stanowiąc motyw niezliczonych memów.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Najman postanowił przeznaczyć wdzianko do licytacji na rzecz WOŚP. Gadżet szybko zaczął nabierać na wartości. W środę po południu jego cena zbliżyła się do 10 tysięcy złotych.  - Dzwoniła do mnie właśnie pani ze sztabu WOŚP z taką bardzo radosną nowiną - oznajmił 41-latek w środowym nagraniu udostępnionym na Twitterze. - Otóż niebieska kurtka Najmana, oprócz koszulki Lewandowskiego, jest najbardziej pożądanym obiektem na licytacjach dla WOŚP w tym roku, jeśli chodzi o całą Polskę. To bardzo cieszy, super.

Należy się spodziewać, że chętnych na kurtkę w najbliższych dniach przybędzie. Dlaczego? Zadba o to główny bohater.

- Na sam koniec pani zapytała, czy zgodzę się osobiście wręczyć tę kurtkę zwycięzcy licytacji podczas finału WOŚP. Oczywiście, że się zgadzam. Moi drodzy, robię co mogę i zrobię, co będę mógł, żeby było wszystkim lepiej - zapewnił na koniec Najman. 

UKi  

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman | MALKOWSKI | WOŚP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje