Reklama

Reklama

MMA. Krystian Pudzianowski zmierzy się z Piotrem Szeligą na gali FEN 28

Krystian Pudzianowski zmierzy się z Piotrem Szeligą w MMA. Do walki dojdzie na gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca.

Krystian Pudzianowski to muzyk, który postanowił pójść w ślady starszego brata i zająć się MMA. Mariusz Pudzianowski to gwiazda KSW, a Krystian podpisał kontrakt z FEN.

Młodszy brat "Pudziana" jest muzykiem, ale od lat trenuje też sporty walki. Ma już za sobą debiut w MMA. Na gali FFF1 w drugiej rundzie znokautował Radosława Słodkiewicza. Teraz czeka go kolejny test.

Zmierzy się bowiem z trenerem personalnym i byłym hokeistą Piotrem Szeligą. On jeszcze nie ma za sobą żadnej walki, ale przyznaje, że nie boi się rywala.

Reklama

- Jeśli chodzi o Pudzianowskiego, to nic ciekawego nie powiem. On trenuje znacznie dłużej, a nic nie pokazał - podsumował ostatnią walkę swojego najbliższego przeciwnika Szeliga w rozmowie z polsatsport.pl.

Zdradził też swój plan na walkę. - Pokazać serce i charakter oraz wrócić z tarczą, a nie na tarczy - przyznał.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy