Reklama

Reklama

MMA. Karolina Kowalkiewicz chce wrócić do Afryki

Karolina Kowalkiewiecz to zawodniczka mieszanych sportów walki. Z powodu koronawirusa, jak wszyscy, nie może się przemieszczać, co nie znaczy jednak, że nie wraca wspomnieniami do ulubionych miejsc.

"Macie takie miejsca do których chcielibyście wrócić? Spędziłam dwa tygodnie w Kenii i wtedy zakochałam się w Afryce. Czuje wielki niedosyt i marzę żeby jeszcze tam wrócić i zwiedzić inne kraje, zobaczyć na własne oczy Kilimandżaro oraz wschód słońca z balonu nad sawanną" - napisała na portalu społecznościowym.

Kowalkiewicz to była mistrzyni KSW w wadze słomkowej. Od 2015 roku występuje w UFC. Polka miała szansę na mistrzostwo w tej samej kategorii, ale przegrała z inną naszą reprezentantką Joanną Jędrzejczyk.

Reklama

Pochodząca z Łodzi zawodniczka ostatnio nie miała dobre passy. Przegrała cztery kolejne walki, a ostatnia, z Chinką Xiaonan Yan, zakończyła się poważnym urazem oka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama