Reklama

Reklama

MMA. Jon Jones wakuje pas UFC. Do walki o tytuł wskazuje Jana Błachowicza

Jan Błachowicz w końcu może doczekać się walki o tytuł mistrzowski UFC w wadze półciężkiej. Jednak raczej nie zmierzy się z Jonem Jonesem, bo ten właśnie zadeklarował, że zwakował pas.

Jones ostatni raz walczył w lutym. Pokonał wtedy Dominicka Reyesa i obronił tytuł. Od tego czasu prowadził spór z UFC.

"Bones" chyba się trochę wypalił. Szukał dla siebie nowej drogi. W mediach społecznościowych zaczepiał potencjalnych pretendentów w tym także Błachowicza. Amerykanin myślał też o przenosinach do wagi ciężkiej. Spodziewał się także większych pieniędzy, ale nie znalazł przychylności u szefa UFC Dany White’a.

Na Twitterze dał upust swojej frustracji i zadeklarował, że zamierza zwakować pas, a o tytuł powinni walczyć Reyes i Błachowicz. Przyznał też, że sam chce się zmierzyć z niepokonanym Israelem Adesanyą.

Reklama

"Reyes vs Jan o pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC. W tej chwili nie mam nic do zyskania, walcząc z którymkolwiek z nich. Dajcie znać, czy chcecie ustalić jakiś dzień w 2021 roku na tę walkę z Izzym. Miejmy nadzieję, że będziecie wtedy gotowi zapłacić" - napisał ''Bones'' na Twitterze.

"Bones" swoje już wygrał i teraz chciałby zarobić. Jeśli UFC tym razem posłucha swojej gwiazdy, to w walce o tytuł w wadze półciężkiej będzie walczył Jan Błachowicz.

Polak od dawna upomina się o mistrzowską szansę. Notuje passę trzech kolejnych zwycięstw. Z ośmiu ostatnich walk, wygrał siedem, więc ma pełne prawo myśleć o walce o pas.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL