Reklama

Reklama

MMA. Jon Jones ma ochotę na świeże mięso z Polski

Wydaje się, że Dominick Reyes (12-1) jest bliżej celu i doprowadzenia do natychmiastowego rewanżu z mistrzem wagi półciężkiej. Problem pojawia się przy "Bonesie", który wolałby zbudować nową historię i zmierzyć z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (26-8).

Jones to mistrz UFC w wadze półciężkiej. W ostatniej walce pokonał Reyesa jednogłośną decyzją sędziów.

Była to pierwsza porażka "Dewastatora" w karierze. Teraz chciałby rewanżu, ale "Bones" nie zamierza drugi raz się z nim bić. Celuje w Błachowicza, który od dłuższego czasu domaga się mistrzowskiej szansy.

Przypomnijmy, że Polak może aktualnie pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu, w tym dwóch efektownych przed czasem. Z ośmiu ostatnich walk wygrał siedem.

Jones odpowiedział Reyesowi na Twitterze. Stwierdził też, że ma ochotę na "świeże mięso z Polski", co było ewidentnym przytykiem w stronę Błachowicza. To oznacza, że Polak być może w końcu doczeka się walki o tytuł.

Reklama

"Teraz nagle niby obawiam się ciężkiej i wyrównanej walki? Jestem pewien, że ostatnim razem, kiedy się zmierzyliśmy, napierałem na niego przez 25 minut. Jedną z zalet bycia mistrzem świata jest możliwość szukania świeżego mięsa na nowym terenie. Naszła mnie ochota na coś nowego z Polski, na coś czegoś nie miałem wcześniej" - napisał Jon Jones.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama