Reklama

Reklama

MMA. Joanna Jędrzejczyk już podjęła decyzję odnośnie końca kariery?

Z pozoru niewinny wpis, zamieszczony w mediach społecznościowych przez Joannę Jędrzejczyk, wywołał lawinę komentarzy i domysłów. Czyżby gwiazda światowego MMA już wkrótce planowała sportową emeryturę?

32-letnia Joanna Jędrzejczyk to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego MMA na świecie, a jeszcze niedawno absolutny numer 1.

Polka we wspaniałym stylu wspięła się na szczyt najbardziej prestiżowej federacji na świecie UFC i stała się królową. "JJ" zatrzęsła kategorią słomkową (do 52 kg), stając się w latach 2015-17 niekwestionowaną mistrzynią w swojej dywizji.

Później przyszły porażki, w tym naprawdę bolesna, ale pozycja wojowniczki z Olsztyna ciągle jest mocna.

Wszyscy jednak mają świadomość, jak mocno wyniszczającym sportem są walki w klatce. A dodatkowo także wycieńczającym dla organizmu, gdy przed każdą walką trzeba uzyskać limit kategorii wagowej. To katorżnicza praca, która nie pozostaje bez wpływu na zdrowie i psychikę sportowców.

Reklama

I właśnie w swoim nowym wpisie w mediach społecznościowych Jędrzejczyk zasiała potężne ziarno wątpliwości, jak długo jeszcze planuje parać się tym sportem.

Sportsmenka opublikowała piękne zdjęcie, z wakacji w Bułgarii, które opatrzyła kilkoma zbitkami słów w postaci tzw. hasztagów.

I jeden z nich zabrzmiał wyjątkowo ponuro dla kibiców: "#33andretired" - napisała Jędrzejczyk, co można odczytać w ten sposób, że w wieku 33 lat wybiera się na sportową emeryturę.

Jeśli zdamy sobie sprawę, że zawodniczka 33. urodziny będzie obchodziła już 18 sierpnia tego roku, to okazuje się, że bardzo szybko sprawa stanie się jasna i oczywista.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje