Reklama

Reklama

MMA. Jan Błachowicz zapewnia, że ma plan na Jona Jonesa

Jan Błachowicz chciałby zmierzyć się z Jonem Jonesem. Polak twierdzi, że wie, jak pokonać Amerykanina.

Błachowicz jest blisko walki o pas mistrzowski UFC wagi półciężkiej. Wygrał trzy ostatnie walki.

Polak miałby się zmierzyć z legendą Jonem Jonesem. Obaj chcą tej walki. Decydujące słowo, jako mistrz, będzie miał Jones. Ostatnio pochlebnie wypowiadał się o naszym zawodniku i dawał do zrozumienia, że chętnie zmierzyłby się z nim.

- Jones na pewno jest osobą, która ma dużo do powiedzenia. Czekamy na odpowiedzi. Na razie cisza w eterze. On chce, ja chcę, więc mam nadzieję, że UFC nie wymyśli czegoś innego - powiedział Błachowicz w rozmowie z portalem sporty-walki.org.

Reklama

- Myślę, że mam fajny plan na niego i uważam, że jestem w stanie go pokonać - dodał.

Błachowicz zdradził też, jak radzi sobie z kwarantanną. Przyznał, że dzięki pomocy sąsiada może trenować.

- Nie mam czasu na nudę. Trenuję, załatwiam sprawy prywatne, mam domek na działce. Pierwszy tydzień był taki, że nie wiedziałem, co zrobić, ale szybko się ogarnąłem - powiedział i dodał: - Mam szczęście, że znajomy ma niedaleko piwnicę. Nie jest taka, jak te 20 lat temu, tylko wypasiona. Mogę robić wszystko. Nie ma sparingów, "zadaniówek", ale daję radę.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy