Reklama

Reklama

MMA. Jan Błachowicz blisko walki o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC

Jon Jones nie porozumiał się w sprawie walki z Francisem Ngannou. To dobra wiadomość dla Jana Błachowicza, który dzięki temu może dostać szansę walki o mistrzostwo o pas UFC.

Mistrz dywizji półciężkiej UFC Jon Jones ostatnio prowadził negocjacje w sprawie walki z występującym w wadze ciężkiej Francisem Ngannou. Do walki jednak nie dojdzie, bo "Bones" nie doszedł do porozumienia z federacją.

O fiasku negocjacji Jones napisał na Twitterze. Jednocześnie zaznaczył, że prawdopodobnie zmierzy się z Janem Błachowiczem.

"Miałem trochę czasu, aby o tym pomyśleć i jestem o wiele mniej emocjonalny. To po prostu smutne, że UFC nie widzi mojej wartości w stosunku do najstraszniejszego zawodnika wagi ciężkiej na świecie. Jan myślę, że jesteś następny w kolejce" - napisał lider dywizji półciężkiej.

Reklama

Warto wspomnieć, że Polak ostatnimi czasy bardzo liczy, że otrzyma walkę o mistrzowski pas i jasno daje znać federacji, że żadne inne starcia go nie interesują. Jego roszczenia są całkowicie zrozumiałe, bo w ośmiu ostatnich walkach przegrał tylko raz. Jednocześnie notuje też serię trzech kolejnych zwycięstw.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama