Reklama

Reklama

MMA. Bartosiński i Romanowski w finale turnieju "Tylko Jeden"

Adrian Bartosiński i Tomasz Romanowski wygrali półfinałowe pojedynki w ramach programu "Tylko Jeden", w którym nagrodą jest podpisanie kontraktu z największą w kraju organizacją mieszanych sztuk walki, czyli KSW.

Czy to będą przyszły gwiazdy? Taki scenariusz wieści współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

Pierwszą walkę półfinałową stoczyli Bartosiński oraz Piotr Walawski. Obaj zawodnicy mieli okazję zmierzyć się w 2013 roku w walce amatorskiej i wówczas górą był Walawski. Bartosiński do półfinału trafił, pokonując w walce ćwierćfinałowej Kamila Dołgowskiego, po tym jak lekarz nie pozwolił na kontynuowanie przez niego pojedynku. Z kolei Walawski zwyciężył na pełnym dystansie po wyrównanym starciu z Pawłem Kiełkiem.

Bartosiński nie miał łatwego zadania, ale dopiął swego i ma za sobą udany rewanż za amatorską karierę. Wojownik z Rawy Mazowieckiej w dogrywce przed czasem odprawił Piotra Walawskiego. W "Bartosu" instynkt łowcy obudził się w dodatkowym czasie, gdy od początku ruszył z ciosami. Była następna próba podbródkowego, która wstrząsnęła przeciwnikiem. Ciosy w parterze dokończyły robotę. Strona polsatsport.pl relacjonuje, że wymiotujący Walawski został zniesiony z oktagonu na noszach.

Drugą parę półfinałową tworzyli Marcin Krakowiak oraz Tomasz Romanowski. Pierwszy w ćwierćfinale pokonał Pawła Kiełka przez poddanie w drugiej rundzie, zaś Romanowski, po pełnej stójkowych wymian batalii, zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów Mariusza Radziszewskiego.

Reklama

Ich półfinał, także wydłużony o dogrywkę, był "wojną", na którą czekali kibice. Wojownik z Stargardu po krwawym boju pokonał Krakowiaka. Tym samym 'Tommy' w finale zmierzy się z Bartosińskim.

sporty-walki.org/Interia
Dowiedz się więcej na temat: MMA
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy