Reklama

Reklama

Miroslav Slepicka przenosi się do MMA

Były piłkarz reprezentacji Czech, 35-letni Miroslav Slepicka, jesienią zadebiutuje na gali mieszanych sztuk walki (MMA). Niedawno zakończył futbolową przygodę i zaczął szukać nowych sportowych wyzwań.

W 2005 roku grał w Lidze Mistrzów w barwach Sparty Praga. Trzy lata później wystąpił w podstawowym składzie kadry Czech w meczu z Polską (1-2) w Chorzowie w eliminacjach mistrzostw świata.

W składzie gości, oprócz tego napastnika, byli też Petr Czech, Tomas Ujfalusi, Marek Jankulovski czy Milan Barosz.

Slepicka bronił barw m.in. Dinama Zagrzeb, Greuther Fuerth i FC Goa z Indii.

Od kilku miesięcy trenuje MMA, a debiut ma nastąpić jesienią na gali w mieście Dobrisi, ok. 40 km od Pragi.

- Na pewno nie osiągnąłem jeszcze poziomu zawodników, którzy od lat walczą w klatce. Ale obiecuję, że nie zawiodę kibiców - powiedział Slepicka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy