Reklama

Reklama

Miesha Tate znokautowała Holly Holm i zdobyła pas UFC kat. koguciej

​Miesha Tate nową mistrzynią UFC w kategorii koguciej. 29-letnia zawodniczka po nieprawdopodobnej walce pokonała Holly Holm i odebrała jej tytuł mistrzowski.

Doświadczona Holly Holm w listopadzie ubiegłego roku sprawiła ogromną sensację i pokonała słynną Rondę Rousey przez efektowny nokaut w drugiej rundzie.

Wczoraj 34-letnia zawodniczka stanęła do pierwszej obrony wywalczonego wówczas pasa. Jej rywalką była groźna Miesha Tate, która miała ostatnio passę czterech zwycięstw z rzędu.

Początkowo pojedynek układał się po myśli Holm, która wygrała trzy z czterech pierwszych rund. Potem jednak zaczęły się kłopoty. Tate rzuciła się na rywalkę, założyła jej duszenie zza pleców, a mistrzyni straciła przytomność i pojedynek został przerwany!

Reklama

Tate zdobyła tym samym pas mistrzowski UFC w wadze koguciej. 29-latka w przeszłości już raz walczyła o ten tytuł, ale przegrała wówczas... z Rondą Rousey. Teraz władze UFC z pewnością będą chciały doprowadzić do kolejnego pojedynku tych zawodniczek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy