Michał Materla: Na pewno nie będę pajacował

Już tylko trzy dni dzielą nas od gali KSW31, która odbędzie się gdańskiej Ergo Arenie. Walką wieczoru będzie pojedynek mistrza KSW w wadze średniej Michała Materli z legendą polskiego MMA Tomaszem Drwalem.

- Jest ogromna presja marketingowa. Cała Polska tym żyje, jeżeli chodzi o świat MMA. To widać choćby po konferencji prasowej, ilości wywiadów, zadawanych pytań. Jestem mocno "nakręcony" - powiedział Materla.

Mistrz KSW dużym szacunkiem darzy sobotniego rywala. - Myślę, że ta walka ma tyle pozytywnych emocji, że tu nie trzeba robić krzywych min. Mam szacunek do Tomka i na pewno nie będę pajacował po to, żeby jakieś negatywne emocje wyzwolić - podkreślił Materla, który stoczył 25 walk.

- Jestem profesjonalnym zawodnikiem i potrafię panować nad emocjami. Wiem, jak to wygląda od podstaw. Emocje dopiero będą w dniu walki i to takie, które będą mnie motywowały do tego nadludzkiego wysiłku. Wiem jak ciężko pracowałem, żeby osiągnąć wysoką formę. Naprawdę czuję się wyśmienicie - zaznaczył.

- Osobiście uważam, że Ergo Arena to jest najlepsza hala w Polsce. Lubię tam walczyć. Wiadomo, że wszędzie w Polsce jest fajna atmosfera, ale jako obiekt, to najbardziej podoba mi się Ergo Arena - zakończył Materla.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Michał Materla | Tomasz Drwal | KSW

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje