Reklama

Reklama

Michał Andryszak i Kamil Kraska bardzo szybko wygrywali na FEN 38

W walce wieczoru gali FEN 38 w Ostrowcu Wielkopolskim Michał Andryszak pokonał Jewgienija Gołuba. "Longer" zwyciężył bardzo szybko, pojedynek nie trwał nawet minuty.

Dzień przed galą Andryszakowi zmienił się rywal. "Longer" miał walczyć z Geronimo dos Santosem. Brazylijczyk musiał jednak wycofać się z pojedynku z powodu zakażenia koronawirusem.

Gołub nie był jednak groźnym rywalem dla Andryszaka. Polak w swoim stylu, popisał się kopnięciem na głowę rywala i zaledwie 40 sekund po rozpoczęciu walki Ukrainiec padł na matę. Chwilę później zakończył pojedynek ciosami w parterze.

Andryszak wygrał więc w swoim stylu. Do tej pory prawie wszystkie jego walki kończyły się przed czasem. Tylko w jednej o zwycięstwie decydowali sędziowie. Był to jego dotychczas ostatni pojedynek, kiedy na KSW 63 "Longer" przegrał z Darko Stosziciem.

Reklama

FEN 38. Kamil Kraska również szybko wygrał

Wcześniej, równie szybko zwyciężył Kamil Kraska. Polak kompletnie zdominował Tato Primerę z Hiszpanii.

Walka zakończyła się w parterze, już w pierwszej rundzie. Kraska poddał rywala "anakondą" i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu. Po zwycięstwie wyzwał do walki mistrza kategorii półśredniej FEN Cezarego Oleksiejczuka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy