Reklama

Reklama

Miasto Kielce nie chce gali MMA VIP 4. Chodzi o współpracę z gangsterami

W sieci aż huczy o organizacji kolejnej gali MMA VIP. W czwartej edycji wydarzenia wziąć udział ma jeden z największych gangsterów ubiegłych lat. Kontrowersji jest zatem bardzo dużo, a kolejną przeszkodą dla właścicieli organizacji może być miasto Kielce. Radni protestują, wycofując się z organizacji gali.

Federacja organizująca freakowe gale powstała w minionym roku. Za jej stworzeniem stoi Marcin Najman wraz z Kacprem Woźniakiem oraz Dariuszem Kosowskim. Teraz kibice oczekują już na czwartą odsłonę wydarzenia w ramach MMA VIP.

Kolejna gala ma odbyć się 25 lutego w Kielcach. Na przeszkodzie organizatorom może jednak stanąć miasto. Wszystko przez uczestników, których zaproszono do walk.

Jednym z nich ma być "Słowik" - polski gangster, który w latach 90’ kierował grupą przestępczą z Pruszkowa.

Kielce nie zgadzają się na MMA VIP 4

Radni miasta nie zgadzają się na goszczenie show. Kielce wycofują się teraz z organizacji gali, a powodem jest nie tylko gangsterska obstawa gali, ale także zbyt niska cena za wynajem hali.

Reklama

"Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak "Słowik" to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również "powalająca"" - napisał na Twitterze Marcin Stępniewski - kielecki radny.

AB

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama