Reklama

Reklama

Media: Tomasz Drwal kontuzjowany. Walka z Chalidowem pod znakiem zapytania

Tomasz Drwal doznał kontuzji pleców i nie dojdzie do jego walki z Mamedem Chalidowem na KSW 29 - podały serwisy mmarocks.pl i mmanews.pl.

Informację o kotuzji Drwala potwierdziła na swojej stronie internetowej Konfrontacja Sztuk Walki. Tomasz Drwal, jeden z najbardziej zasłużonych zawodników dla rozwoju tej dyscypliny w Polsce i pierwszy Polak, który walczył w Ultimate Fighting Championship, ma się jutro poddać operacji w jednym z krakowskich szpitali.

Wczoraj na listę kontuzjowanych wpisany został mistrz KSW Michał Materla, który w trakcie przygotowań do KSW 29 złamał kość śródstopia.

Jego walka z Holendrem Melvinem Manhoefem została przesunięta na galę KSW 30, która ma odbyć się w pierwszym kwartale 2015 roku - podała organizacja KSW.

Reklama

KSW 29 odbędzie się w Krakowie 6 grudnia. Kandydatem do walki z Chalidowem ma być Francuz Francis Carmont, który w 2006 roku wygrał turniej KSW 5, a od 2011 roku walczył w UFC, gdzie po sześciu kolejnych zwycięstwach w tym roku zaliczył trzy porażki pod rząd.

Opr.: ML

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Drwal | Mamed Khalidov

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje