Reklama

Reklama

Mateusz Murański dokonał niemożliwego! Potrzebował tylko trzech godzin

Wszyscy uczestnicy jutrzejszej gali Fame MMA 14 zmieścili się w limitach wagowych. Najwięcej problemów miał Mateusz Murański, który jeszcze rano miał do zrzucenia 4,5 kg. Ta sztuka udała mu się rekordowo szybko, bo jedynie w trzy godziny!

Murański wystąpi na jutrzejszej gali Fame MMA 14. Zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Ten pojedynek odbędzie się w limicie 96 kg. Jeszcze dzisiejszego poranka, wydawało się, że "Młody Muran" nie zrobi wagi. Ważył bowiem o 4,5 kg za dużo.

Ostatecznie jednak zmieścił się w limicie. W zaledwie trzy godziny zrzucił zbędne kilogramy i to z nawiązką. Waga bowiem wskazała 95,2 kg.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL