Reklama

Reklama

Mariusz Pudzianowski: Zero tolerancji dla planów przymusowej relokacji imigrantów!

Mariusz Pudzianowski znany jest ze swojej postawy antyimigracyjnej, dlatego niegdyś najsilniejszy człowiek na świecie nie mógł przepuścić okazji, by znów zabrać głos w sprawie. Gwiazdor federacji KSW tym razem pochwalił działania telewizji publicznej, za jeden z materiałów, wyemitowany w głównym wydaniu "Wiadomości".

"Wreszcie telewizja publiczna odważyła się pokazać prawdę, jak to wszystko wygląda i jacy są nowi przybysze. Zero tolerancji dla planów przymusowej relokacji imigrantów!"- podkreślił "Pudzian" na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, ale na tym nie zamierzał poprzestać, chwaląc reportaż na temat "aktywności" islamistów w okresie Ramadanu.

Zawodnik mieszanych sztuk walki dodał następujące słowa: "W Polsce gospodarzami jesteśmy my i nie zgadzamy się na przymusowe osiedlanie islamskich imigrantów, bo widzimy jakie są tego skutki!" - zaznaczył.

Do swoich fanów, którzy w liczbie 580 tysięcy obserwują jego profil, zaapelował o solidarność. "Podajcie filmik dalej - komentarze są do waszej dyspozycji, zapraszam do dyskusji, co o tym wszystkim myślicie!" - zakończył Pudzianowski.

Reklama

Były strongman jest kilkakrotnie dawał wyraz swojej niechęci do imigrantów. Jak wówczas, gdy na Facebooku opublikował zdjęcie z wielkim kijem bejsbolowym, którym pogroził przybyszom, niszczącym jego mienie.

W ten sposób "Pudzian", jako właściciel firmy Mariusz Pudzianowski Transport, odpowiedział na napaść ze strony imigrantów, który włamywali się do jego tira we francuskim Calais.

AG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy