Reklama

Reklama

Mariusz Pudzianowski: Tego jeszcze nie było

​Gala KSW 39 na Stadionie Narodowym ma być największą imprezą w historii polskiego MMA, na której ma zostać osiągnięta druga frekwencja w historii tej dyscypliny.

​Gala KSW 39 na Stadionie Narodowym ma być największą imprezą w historii polskiego MMA, na której ma zostać osiągnięta druga frekwencja w historii tej dyscypliny.

- Już sprzedano ponad 45 tysięcy biletów, tego jeszcze nie było. Wielu początkującym zawodnikom mogą ugiąć się nogi na widok takiej publiczności, ale na mnie to nie działa już tak mocno. W końcu już ponad 20 lat jestem w zawodowym sporcie i startowałem na zawodach, gdzie było około 30 tysięcy widzów - powiedział Mariusz Pudzianowski.

Jedną z głównych walk wieczoru podczas gali KSW 39 na Stadionie Narodowym będzie pojedynek dwóch byłych strongmanów. Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem.

- Będzie to dobre wyzwanie. Sprawdzimy swoje możliwości na innej płaszczyźnie, czyli będziemy się bić jak prawdziwi mężczyźni. Kowalczyk ma odbyte jak dotąd trzy walki w MMA, więc jest młodym zawodnikiem w tej dyscyplinie. Do każdego przygotowuję się jednak jak do mistrza świata. Jeśli nie popełnię błędu, a nie zamierzam tego robić, powinno być dobrze. Jestem pewny swego - przyznał w rozmowie z x-news Pudzianowski.

Reklama

Karta walk zawodów, które odbędą się 27 maja, wygląda następująco:

Mamed Chalidow - Borys Mańkowski

Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk

Fernando Rodrigues junior - Marcin Różalski

Popek Monster - Robert Burneika

Tomasz Narkun - Marcin Wójcik

Karol Bedorf - Michał Kita

Mateusz Gamrot - Norman Parke

Łukasz Jurkowski - Rameau Sokoudjou

Marcin Wrzosek - Kleiber Koike Erbst

Damian Janikowski - Julio Gerrardo Gallegos

Ariane Lipski - Diana Belbita

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama