Reklama

Reklama

Mariusz Pudzianowski bohaterem tatuażu. "Pudzian" zachwycony

Mariusz Pudzianowski wśród dziesiątek tysięcy fanów doczekał się sympatyka, który na cześć idola zdecydował się przyozdobić swoje ciało tatuażem z podobizną siłacza. Ten gest tak spodobał się "Pudzianowi", że sportowiec opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych i wyraził uznanie.

Niedawno "Pudzian" wytoczył działa przeciwko oszustowi, który podszywał się pod byłego strongmana na Facebooku, zakładając fikcyjny profil na nazwisko "Pudzianowski". W dodatku ogłosił zmyślony konkurs, oferując do wygrania ekskluzywne cacko z garażu sportowca, czyli superszybkie i bardzo drogie lamborghini.

Ten przykład jest tylko cieniem sławy, bowiem popularność Pudzianowskiego to przede wszystkim jej blaski. Najświeższym dowodem uwielbienia dla obecnego zawodnika mieszanych sztuk walki, który MMA w Polsce wyniósł na wyżyny popularności, jest zachowanie jednego z sympatyków zawodnika.

Reklama

To nie pierwszy tatuaż na ciele tajemniczego mężczyzny, ale jedyny, o którym w jednej chwili zrobiło się tak głośno. Ów kibic namalował na swoim ciele podobiznę z popiersiem "Pudziana" z napisem "tanio skóry nie sprzedam", która zrobiła wrażenie na samym wojowniku.

"Jeden z moich fanów zrobił sobie to. Jest to miłe, że ktoś szanuje mnie za to, co robię, a takie gesty dają mi jeszcze większą motywację, aby dalej ciężko pracować!" - napisał Pudzianowski, publikując zdjęcie. Fotografię zdążyło polubić już ponad 3800 osób, a w komentarzach rozgorzała dyskusja.

Ocena każdego tatuażu jest kwestią gustu, dlatego na temat tego "dzieła" jest tyle samo opinii pozytywnych, co negatywnych.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy