Reklama

Reklama

Marcin Zontek wygrał na gali sportów walki w hali "Orbita"

W walce wieczoru gali sportów walki Fight Exclusive Night 9: ''Go For It'', która odbyła się we Wrocławiu, w MMA Marcin Zontek bardzo dobrze poradził sobie z Niemcem, Tassilem Lahrem, i po trzech rundach został słusznie ogłoszony zwycięzcą.

Tuż przed nim w klatkoringu prawdziwy popis swoich umiejętności dał jeden z najlepszych polskich kickboxerów, czyli Paweł Biszczak, demolując niskimi kopnięciami Pavla Oboznego z Białorusi.

Świetnie wypadł także Michał Michalski trenujący w Rio Grappling Wrocław. Wygrał na punkty z mocnym Rafałem Błachutą, czym bardzo ucieszył wrocławską publiczność. Podobnie uczyniła Róża Gumienna w walce na zasadach K-1. Reprezentantka klubu Fighter Wrocław w konfrontacji dwóch urodziwych i niezwykle twardych kobiet była minimalnie lepsza od Katarzyny Posiadały.

Przybysz z Włoch, Alessio di Chirico przyjechał do Polski niepokonany i niepokonany także wyjedzie z naszego kraju po tym, jak uporał się z Andrzejem Grzebykiem. Kapitalną wojnę w klatkoringu FEN zafundowali kibicom w hali "Orbita" Roman Szymański i Adam Golonkiewicz. Po piętnastu minutach pełnych zwrotów akcji i ogromnej zawziętości z obu stron, triumfował ten pierwszy.

Reklama

Życiowy sukces zanotował Marcin Wójcik, wygrywając z Wojciechem Januszem po trzech rundach. Po zwolnieniu z UFC, największej światowej federacji MMA, na zwycięską ścieżkę powrócił Marcin Bandel, gdyż poddał już w pierwszej rundzie oponenta z Czech, Miroslava Vacka. W pojedynkach z tzw. karty wstępnej gali, w K-1 Michał Ronkiewicz efektownie znokautował wysokim kopnięciem na głowę Łukasza Szulca, zaś w MMA Jakub Boczek wypunktował Michała Golasińskiego.

Hala "Orbita" była wypełniona do ostatniego miejsca, a publiczność bardzo żywo wspierała uczestników tego efektownego wydarzenia, które mogło zadowolić nawet najbardziej wybrednych sympatyków sportów walki.

Poniżej wyniki wszystkich pojedynków.

Karta wstępna:

MMA 77 kg: Jakub Boczek pokonał Michała Golasińskiego przez decyzję 3-0
K-1 77 kg: Michał Ronkiewicz pokonał Łukasza Szulca przez KO (wysokie kopnięcie) w 1 rundzie
MMA 77 kg: Marcin Bandel pokonał Miroslava Vacka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 1 rundzie
MMA 93 kg: Marcin Wójcik pokonał Wojciecha ''Kulkinio'' Janusza przez decyzję 3-0
K-1 65 kg: Róża Gumienna pokonała Katarzynę Posiadałę przez decyzję 3-0

Główna karta:

MMA 70 kg: Roman Szymański pokonał Adama Golonkiewicza przez decyzję 3-0
MMA 84 kg: Alessio Di Chirico pokonał Andrzeja Grzebyka przez decyzję 3-0
MMA 77 kg: Michał Michalski pokonał Rafała Błachutę przez decyzję 3-0
K-1 77 kg: Paweł Biszczak pokonał Pavla Oboznego przez TKO (niskie kopnięcia) w 2 rundzie

Walka wieczoru:

MMA 93 kg: Marcin Zontek pokonał Tassilo Lahra przez decyzję 3-0

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy