Reklama

Reklama

Marcin Najman wsparł WOŚP. Jego kurtka jest coraz droższa

Marcin Najman wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oddał na licytację słynną niebieską kurtkę, w której czekał na Krzysztofa Stanowskiego przed budynkiem Rakowa Częstochowa. Sam dziennikarz chce ją kupić i zbiera na ten cel pieniądze.

Najman i Stanowski od dawna toczą konflikt. 21 grudnia mieli się spotkać w Częstochowie, pod budynkiem klubowym Rakowa, ale dziennikarz się nie stawił. Najman na niego czekał, a filmik z tego wydarzenia podbił internet.

Reklama

Memy ze stojącym Najmanem podbiły sieć. Dużą popularność zdobyła też niebieska kurtka, którą miał na sobie był "El Testosteron".

Najman postanowił przekazać kurtkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można ją licytować jeszcze prze tydzień.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Nadal cieszy się ona sporym zainteresowaniem i na charytatywnej licytacji osiągnęła już 9 950 zł. Co ciekawe, jest tylko o 49 zł tańsza od koszulki Roberta Lewandowskiego z ostatniego finału Ligi Mistrzów.

Krzysztof Stanowski nie pozwolił jednak Najmanowi o sobie zapomnieć. Zamierza wylicytować kurtkę. Namawia kibiców, aby się do tego dołożyli i uruchomił specjalną zbiórkę na ten cel. Można więc spodziewać się kolejnych rekordów. Być może kurtka Najmana wkrótce okaże się droższa od koszulki Lewandowskiego.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman | krzysztof stanowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje