Reklama

Reklama

Marcin Najman stoczy walkę z Szymonem Kołeckim w formule MMA

Celebryta i sportowiec Marcin Najman swój najbliższy pojedynek w formule mieszanych sztuk walki stoczy z Szymonem Kołeckim, byłym mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Tak zwany "freak fight" (połączenie sportu z show) ma odbyć się na gali Profesjonalnej Ligi MMA 7 października we Włocławku lub Toruniu.

Doskonale mając świadomość, jaki potencjał marketingowy niesie zakontraktowanie takiego pojedynku, mimo że wartość sportowa tego typu konfrontacji jest śladowa, starcie Najmana z Kołeckim ma być najważniejszym pojedynkiem jesiennej gali.

Reklama

Walka wieczoru Najmana, który w opinii wielu jest bardziej celebrytą niż sportowcem, z będącym mistrzem w innej dyscyplinie Kołeckim, może potoczyć się według kilku scenariuszy. Niemniej Najman, czyli popularny "El Testosteron" z Częstochowy słynie z tego, że od pierwszej sekundy rusza ze skomasowanym atakiem na rywala. Z planem taktycznym ma to niewiele wspólnego, ale liczy się widowisko i spektakularność.

Kołecki ma już za sobą udany debiut w klatce, zakończony znokautowaniem przeciwnika w pół minuty na gali w Łomiankach, a za kilkanaście dni stoczy drugi zawodowy pojedynek.

Walka jest anonsowana w kategorii wagowej 93 kg.

AG

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman | Szymon Ziółkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje