Reklama

Reklama

Marcin Najman o "Don Kasjo". Nazwał go menelem

Polski zawodnik zamieścił kolejny wpis na swoim Instagramie. Tym razem uderzył bezpośrednio w swojego rywala, z którym mierzył się w oktagonie podczas walki Fame MMA. "Kompletny tchórz" - napisał o Kasjuszu Życińskim Marcin Najman.

O Marcinie Najmanie znów zrobiło się głośniej od czasu jego walki z Kasjuszem Życińskim podczas gali Fame MMA 8. Pojedynek wieczoru zakończył się szybciej, niż można było przewidzieć i z pewnością nie tak, jak zakładali widzowie. Najman został bowiem zdyskwalifikowany po tym jak przewrócił i kopnął Życińskiego. Później między rywalami wywiązała się prawdziwa kłótnia pełna słownej agresji.

Reklama

Od walki minęło już sporo czasu, ale emocje wciąż buzują na Instagramie "El Testosterona". Częstochowianin tym razem uderzył bezpośrednio w swojego oponenta.

"Żyjemy w szalonych czasach, gdzie kompletny tchórz, który od początku nie chciał przyjąć walki w formule MMA, jest patologicznym menelem, zrobił sobie sam pas, nazwał się królem i stawia warunki dziennikarzom jak dzieciom" - napisał w swoich mediach społecznościowych Najman.

Wzajemna nienawiść każdej ze stron wkrótce będzie miała swój finał w sądzie. Pięściarz pozwał bowiem Życińskiego, składając pozew o pomówienie. Chodzi o publiczne zasugerowanie w wywiadzie, że Najman miał romans z Esmeraldą Godlewską.

Popularny "El Testosteron" chce sądowego zakazu wypowiadania się publicznie na temat jego życia prywatnego przez "Don Kasjo" oraz opublikowania przeprosin. W dodatku Najman żąda 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Więcej aktualności sportowych znajdziesz tutaj! Kliknij!

AB

Dowiedz się więcej na temat: Fame MMA 8 | Marcin Najman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje