Reklama

Reklama

Marcin Najman atakuje Rafała Trzaskowskiego: Al Capone mógłby się od niego uczyć

Marcin Najman w ostrych słowach zaatakował na Twitterze Rafała Trzaskowskiego, reagując w ten sposób na pokaźną karę finansową, którą otrzymał za rzekome przekroczenie czasu parkowania. "Al Capone mógłby się od obecnego prezydenta Warszawy uczyć, jak się robi interesy na mieście" - stwierdził popularny "El Testosteron", uciekając się przy tym do słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Podczas gali Fame MMA 7 - która odbyła się w pierwszy weekend września - Najman miał sporo powodów do zadowolenia. Zwyciężył bowiem przed czasem z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem, kończąc pojedynek skuteczną serią ciosów.

Reklama

W środowe popołudnie "El Testosteron" był jednak w podłym humorze. Wszystko za sprawą kary, jaką otrzymał za zbyt długi czas parkowania na jednej z warszawskich ulic.

"W centrum Warszawy zaparkowałem jak praworządny obywatel i wykupiłem miejsce parkingowe. Przychodzę sobie o czasie i co spotykam? Opłatę dodatkową. Ale to jest nic. Opłata jak opłata, lecz spójrzcie na kwotę" - relacjonuje przebieg zdarzeń Najman, pokazując do kamery bilecik, zgodnie z którym musi zapłacić karę wynoszącą 250 złotych (kara wynosiłaby 170 złotych, gdyby została opłacona w ciągu najbliższych siedmiu dni).

Najman rzecz jasna nie ma zamiaru spłacać dodatkowej opłaty i podkreślał absurd całej sytuacji, utrzymując, że przy swoim aucie stawił się przed upływem wyznaczonego czasu.

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Trzaskowski | Marcin Najman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje