Reklama

Reklama

Łukasz Sudolski pokonał Michała Pasternaka w walce wieczoru gali Babilon MMA 27

W walce wieczoru gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach Łukasz Sudolski pokonał Michała Pasternaka. Decyzja sędziów nie była jednogłośna.

Sudolskiemu trzykrotnie zmieniał się rywal. Najpierw miał mierzyć się z Litwinem Mindaugasem Gerve, a potem z Gruzinem Georgim "Gladiatorem" Lobjanidze. Ostatecznie, na kilka dni przed galą do walki wskoczył Michał Pasternak.

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów jest w formie startowej. Tydzień temu, w walce wieczoru gali WOTORE 4 wygrał z Simonem "The Savage" Henriksenem. Z Sudolskim nie miał jednak łatwej przeprawy.

Babilon MMA 27. Sędziowie mieli trudne zadanie

Podopieczny Michała Materli nie wyglądał na przejętego częstymi zmianami rywali. W klatce robił swoje i choć miał mało czasu, to zdołał przygotować konkretny plan na walkę.

Pojedynek toczył się w stójce. W większości rywalizacja toczyła się w klinczu przy siatce. Rundy były bardzo ciężkie do punktowania i sędziowie mieli ciężki orzech do zgryzienia. W efekcie nie byli jednomyślni. Decyzja była niejednogłośna. Dwóch z trzech sędziów punktowało zwycięstwo Sudolskiego.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy