Reklama

Reklama

KSW 70. Karta walk. Kto wystąpi na gali w Łodzi? Gdzie oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pasjonująca gala KSW 70. W walce wieczoru zobaczymy starcie legend – Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Karta walk KSW 70 to również pojedynki m.in. Izu Ugonoha, Łukasza Rajewskiego, Daniela Omielańczuka czy Alberta Odzimkowskiego. Kto jeszcze wystąpi na gali w Łodzi? Gdzie oglądać KSW 70?

Gala KSW 70 odbędzie się w już sobotę, 28 maja o godz. 19. To już piąta gala zorganizowana przez tę federację w 2022 roku. Po raz siódmy w historii odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Kibice ostrzą sobie zęby na walkę wieczoru, w której zmierzą się dwie legendy federacji KSW - Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Pudzianowski przystępuje do tego pojedynku mając na koncie cztery zwycięstwa z rzędu. Z kolei Materla w ostatnim czasie pokonał Moise'a Rimbona i Jasona Radcliffe'a. Obaj zawodnicy są więc w bardzo dobrej formie i trudno wskazać jednoznacznego faworyta.

Reklama

Czytaj też: Pudzianowski zadebiutuje na Fame MMA? Zdjęcie wywołało spore poruszenie

KSW 70. Karta walk. Kto wystąpi na gali w Łodzi?

Nadchodząca gala KSW 70 to dla kibiców MMA w Polsce nie lada gratka. Na karcie walk KSW 70 znalazło się bowiem aż dziewięć pojedynków. Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla to oczywiście wydarzenie wieczoru KSW 70, ale emocji nie powinno zabraknąć również w starciach z udziałem Łukasza Rajewskiego, Alberta Odzimkowskiego czy Daniela Omielańczuka.

Wielu fanów wyczekuje też walki Izu Ugonoha, który zmierzy się z Markiem Samociukiem. Były pięściarz spróbuje zmazać plamę po sensacyjnej porażce z tym samym rywalem w kwietniu 2021 roku. Ugonoh był zdecydowanie lepszy w pierwszej rundzie, a między nim a Samociukiem w stójce była przepaść. Problemy zaczęły się pojawiać w drugiej rundzie, do której wyszedł kompletnie wyczerpany z sił. Brak tlenu pewnie wykorzystał Samociuk, który rozbił Ugonoha w parterze i wygrał przez techniczny nokaut. Jak będzie teraz?

Karta walk KSW 70 to również starcie pań. Dobrze znana kibicom MMA Anita Bekus zmierzy się z Robertą Zocco. Bekus jak na razie jest na ścieżce zwycięstw. Ostatnio dwa razy wygrała, najpierw z Elizą Kuczyńską, potem z Magdaleną Sormovą. Czy odniesie kolejne zwycięstwo podczas gali KSW 70?

Karta walk KSW 70. Kto walczy?

Walka wieczoru

  • 120,2 kg: Mariusza Pudzianowskiego (16-7) - Michał Materla (31-8)

Co-main event

  • 120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) - Ricardo Prasel (12-3)

Karta główna

  • 93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4) - Ivan Erslan (11-1)
  • 120,2 kg: Marek Samociuk (3-2) - Izu Ugonoh (1-1)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) - Bartosz Leśko (11-2-2)
  • 83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) - Jason Wilnis (2-0)
  • 52,2 kg: Anita Bekus (5-2) - Roberta Zocco (3-3)
  • 83,9 kg: Albert Odzimkowski (12-6) - Tony Quinn (9-5)
  • 74 kg: Łukasz Rajewski (11-7) - Francisco Barrio (9-2)

Bilety na KSW 70. Gdzie kupić i ile kosztują?

Bilety na KSW 70 można kupić za pośrednictwem serwisu ebilet.pl. W zależności od miejsca cena najtańszych wejściówek wynosi 130 złotych, natomiast najdroższe bilety kosztują 1800 złotych.

KSW 70. Gdzie oglądać galę? Transmisja tv i online live stream

Transmisja tv gali KSW 70 nie będzie dostępna na żadnym kanale w polskiej telewizji. Wydarzenie na żywo relacjonować będzie platforma Viaplay. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 34 zł. Wystarczy wejść na stronę viaplay.pl i wyszukać galę KSW 70, aby wykupić dostęp. Transmisję online live stream KSW 70 można wykupić też na platformie KSW TV.

Zobacz też:

KSW 70. Kiedy, gdzie i o której godzinie gala? Kto walczy? Czy są bilety?

Reklama

Reklama

Reklama