Reklama

Reklama

KSW 70. Jaka cena PPV? Gdzie kupić? Ile kosztuje dostęp?

KSW 70 już dziś. Karta walk prezentuje się imponująco. Kibice zacierają ręce na walkę wieczoru, w której zmierzą się dwie legendy organizacji – Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Wielkie emocje wzbudza również obecność Izu Ugonoha czy Daniela Omielańczuka. Gdzie oglądać KSW 70 w tv i online live stream? Transmisja PPV KSW 70: gdzie kupić i ile kosztuje dostęp? Oto szczegóły.

KSW 70 odbędzie się w sobotę, 28 maja w Atalas Arenie w Łodzi. Początek gali od godz. 19. To już piąta gala jednej z największych federacji MMA w Europie w 2022 roku. Sobotnie wydarzenie przyciągnie jednak największą liczbę kibiców. Trudno się temu dziwić, bowiem karta walk KSW 70 prezentuje się bardzo interesująco.

Podczas KSW 70 zobaczymy starcie legend. Mariusz Pudzianowski - Michał Materla to walka wieczoru, na którą najbardziej czekają fani MMA. Oprócz tego w klatce KSW zaprezentują się Izu Ugonoh, Albert Odzimkowski, Anita Bekus czy Daniel Omielańczuk, który po wielu latach wrócił do KSW. Jego rywalem będzie Ricardo Prasel.

Reklama

W rozpisce znalazło się też ważne starcie dla układu sił w kategorii półciężkiej. Były pretendent Ivan Erslan zawalczy z Rafałem Kijańczukiem. Interesująco zapowiada się też pojedynek niepokonanego Damiana Piwowarczyka z Bartoszem Leśko, który ostatnie pojedynki toczył w rosyjskiej organizacji ACA.

KSW 70. Karta walk. Kto wystąpi na gali?

Walka wieczoru

  • 120,2 kg: Mariusza Pudzianowskiego (16-7) - Michał Materla (31-8)

Co-main event

  • 120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) - Ricardo Prasel (12-3)

Karta główna

  • 93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4) - Ivan Erslan (11-1)
  • 120,2 kg: Marek Samociuk (3-2) - Izu Ugonoh (1-1)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) - Bartosz Leśko (11-2-2)
  • 83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) - Jason Wilnis (2-0)
  • 52,2 kg: Anita Bekus (5-2) - Roberta Zocco (3-3)
  • 83,9 kg: Albert Odzimkowski (12-6) - Tony Quinn (9-5)
  • 74 kg: Łukasz Rajewski (11-7) - Francisco Barrio (9-2)

KSW 70. Transmisja tv i online live stream. Gdzie oglądać?

Transmisja gali KSW 70 nie będzie dostępna na żadnym kanale w polskiej telewizji. Wydarzenie to będzie można oglądać na platformach Viaplay oraz KSW TV. Początek o godz. 19.

KSW 70. Transmisja PPV. Gdzie kupić i ile kosztuje dostęp?

Tak jak wspomnieliśmy, kibice którzy chcą obejrzeć galę KSW 70 na żywo, mogą skorzystać z dwóch opcji. Pierwszą jest wykupienie miesięcznego pakietu na platformie Viaplay w cenie 34 złotych. Wystarczy wejść na stronę viaplay.pl i wyszukać galę KSW 70, aby wykupić dostęp.

Transmisję z gali KSW 70 na Viaplay będzie można oglądać w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie.

Transmisja PPV KSW 70 będzie dostępna również na KSW TV. Koszt wynosi 40 złotych. W tej cenie widzowie mają dostęp do odtworzenia transmisji 72 godziny po jej zakończeniu.

Zobacz też:

KSW 70. Karta walk. Kto wystąpi na gali w Łodzi? Gdzie oglądać?

Artur Szpilka oficjalnie w KSW. "Nie mogę się doczekać rewanżu"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL