Reklama

Reklama

KSW 64. Sylwia Juśkiewicz zdecydowanie pokonała Karolinę Owczarz na punkty

Sylwia Juśkiewicz (10-6, 6 KO) zwyciężyła w starciu z Karoliną Owczarz (4-2, 2 SUB) na gali KSW 64. Sędziowie jednogłośnie przyznali wygraną "Małej", dla której był to pierwszy triumf w największej polskiej organizacji MMA.

Od pierwszej sekundy starcie było bardzo taktyczne. Owczarz starała się wykorzystać przewagę warunków, a Juśkiewicz nie potrafiła się do niej zbliżyć. Po blisko czterech minutach ta pierwsza w końcu zaryzykowała, jednak jej obalenie nie doszło do skutku. Ba, Owczarz spędziła ostatnie sekundy na plecach. Juśkiewicz nie chciała wpaść w żadne poddanie, więc spokojnie obijała ją z góry.

Druga runda zaczęła się bardzo podobnie, tyle że Juśkiewicz po niespełna dwóch minutach trafiła bardzo mocną kombinacją prawy-lewy, posyłając Owczarz na deski. W parterze dokładała kolejne ciosy i wydawało się, że zakończenie pojedynku jest kwestią czasu. Wtedy jednak Juśkiewicz zaatakowała nielegalnym kolanem, po którym sędzia musiał odjąć jej jeden punkt. Walka wróciła do stójki. Tam panowała "Mała", która regularnie rozbijała swoją rywalkę. Owczarz w samej końcówce również straciła jeden punkt.

Reklama

KSW 64. Sylwia Juśkiewicz - Karolina Owczarz. Spokojny koniec starcia dla "Małej"

Trzecia runda zaczęła się idealnie dla Juśkiewicz, ponieważ jej rywalka szybko wylądowała na plecach. Owczarz potrafiła jednak wstać, a następnie zepchnąć ją do siatki. Mimo presji nie zadawała jednak ciosów, a Juśkiewicz spokojnie się broniła, by po ostatnim gongu unieść ręce w geście triumfu.

I miała rację, bo wszyscy sędziowie punktowali jej wygraną.

KSW 64. Sylwia Juśkiewicz - Karolina Owczarz. Wynik walki

Sylwia Juśkiewicz (10-6, 6 KO) pokonała jednogłośnie na punkty Karolinę Owczarz (4-2, 2 SUB) 

jb, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje