Reklama

Reklama

KSW 62. Andrzej Grzebyk pokonał Mariusa Żaromskisa

Andrzej Grzebyk pokonał Mariusa Żaromskisa przez nokaut w pierwszej rundzie na gali KSW 62. Równie efektownie wygrał też Adrian Bartosiński.

W walce Michalskiego z Bartosińskim można było spodziewać się nokautu. Jednak wydawało się, że jeśli ktoś ma skończyć tę walkę przed czasem, to będzie to Michalski. W taki sposób rozstrzygał bowiem swoje trzy ostatnie walki.

Tym razem to Bartosiński szybko zwyciężył. Po niewiele ponad minucie pojedynku trafił swojego rywala w stójce. Ten padł na matę. W parterze oddał plecy. Bartosiński z tego skorzystał i okładał Michalskiego. Po chwili sędzia przerwał pojedynek.

Grzebyk odbudował się po kontuzji

W podobny sposób wygrał Andrzej Grzebyk. W listopadowej walce przegrał z Mariusem Żaromskisem z powodu kontuzji. Tym razem potwierdził swoją klasę.

Walka toczyła się w stójce. Grzebyk walczył rozważnie, ale po dwóch minutach i 21 sekundach mocno trafił rywala. Poszedł za ciosem i skończył walkę.

Reklama

Gdzie obejrzeć KSW 62?

Transmisję na żywo w jakości Full HD będzie można obejrzeć m.in. w serwisie Ipla.tv. Gala dostępna jest na Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych. Dostęp do wydarzenia można wykupić płacąc BLIKiem, przelewem lub kartą. Kliknij i zagwarantuj sobie dostęp już teraz! TUTAJ »

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje