Reklama

Reklama

KSW 60. Izu Ugonoh wzięty "na tapet" przez niemiecki dziennik

Sobotnia gala KSW 60 odbija się szerszym echem także za naszą zachodnią granicą. Dziennik "Bild", w swoim wydaniu internetowym informuje, że również będzie relacjonował przebieg imprezy, która rozpocznie się o godz. 20. Transmisję na żywo w jakości Full HD będzie można obejrzeć m.in. w serwisie Ipla.tv.

Reklama

Kariera bokserska Izu Ugonoha nie potoczyła się tak, jak wyobrażał to sobie sam pięściarz, wychowany w Gdańsku, a urodzony w Szczecinie.

Reklama

Pomiędzy 2014, a 2016 rokiem Polak przeniósł swoją karierę do Nowej Zelandii, gdzie stoczył osiem zwycięskich pojedynków. Nikt jednak nie miał wątpliwości, że klasa sportowa przeciwników nie rzucała na kolana.

Nieskazitelnym bilansem Izu zapracował sobie na poważny sprawdzian i pokazał się z bardzo dobrej strony. Na gali w USA stoczył pasjonujący pojedynek z Amerykaninem Dominikiem Breazealem. I choć sam miał przeciwnika na widelcu, to jednak musiał przełknąć gorycz porażki przez nokaut.

Izu Ugonoh doceniony przez dziennik "Bild"

Później naszego sportowca dopadły problemy zdrowotne, a od tego czasu stoczył jeszcze tylko dwie walki. Najpierw pokonał Freda Kassiego, który jednak praktycznie w ogóle nie zawiesił mu poprzeczki, a później przyszła bardzo bolesna, bo niespodziewana porażka z Łukaszem Różańskim. Również przez nokaut.

Tą porażką Izu zakończył bokserski rozdział z wciąż imponującym "rekordem". - Bilans Izu Ugonoha w wadze ciężkiej wygląda solidnie, jednak teraz odważył się na wielką zmianę. Polak o nigeryjskich korzeniach przeszedł z ringu do klatki - pisze "Bild".

Ugonoh ma już za sobą debiut w klatce KSW, pokonując w sierpniu ubiegłego roku Quentina Domingosa. Niemiecki dziennik odnotowuje, że z Francuzem świetnie zbudowany Ugonoh rozprawił się w 2 minuty i 22 sekundy.

W sobotę rywalem Izu będzie rodak Marek Samociuk.

Gdzie obejrzeć KSW 60?

Transmisję na żywo w jakości Full HD będzie można obejrzeć m.in. w serwisie Ipla.tv. Gala dostępna jest na Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych. Dostęp do wydarzenia można wykupić płacąc BLIKiem, przelewem lub kartą. Kliknij i zagwarantuj sobie dostęp już teraz! TUTAJ »

Dowiedz się więcej na temat: KSW 60 | Izu Ugonoh | Izuagbe Ugonoh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje