Reklama

Reklama

KSW 59. Rywal Mariusza Pudzianowskiego zaprezentował bokserskie umiejętności

Najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego Serigne Ousmane Dia to gwiazda senegalskich zapasów. W boksie raczej nie radzi sobie tak dobrze, co widać na nagraniu, które „Bombardier” umieścił na Instagramie.

Pojedynek Pudzianowski - Dia będzie walką wieczoru sobotniej gali KSW 59. Polak jest zdecydowanie bardziej doświadczony. Senegalczyk do tej pory stoczył zaledwie dwie walki w MMA i obie szybko wygrał.

Dia w swoim kraju jest gwiazdą. To jeden z najbardziej utytułowanych zawodników senegalskich zapasów.

Na pewno "Pudzian" nie będzie miał łatwej przeprawy, bo rywal jest znacznie cięższy. Jeśli Polak nie da się obalić, to w stójce może zdominować "Bombardiera". Ten bowiem nie zachwyca umiejętnościami bokserskimi.

Na Instagramie Dia zamieścił nagranie, jak pracuje na worku treningowym. Widać, że jego ciosy nie mają wielkiej mocy, jak na wagę ciężką. Technika Senegalczyka też pozostawia sporo do życzenia.

Reklama

Gala KSW 59 odbędzie się w sobotę. Początek o godzinie 20. Transmisja dostępna w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie i na platformie IPLA (płatność możliwa kartą, przelewem oraz blikiem) w cenie 40 zł.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje