Reklama

Reklama

KSW 59. Kim jest Nikola Milanović, który w walce wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim?

Nikola Milanović będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego podczas gali KSW 59. Wszystko przez wypadnięcie z karty walk Bombardiera, który na kilka godzin przed galą dostał ataku wyrostka robaczkowego. Kim jest nowy rywal "Pudziana"?

O nowym przeciwniku Pudzianowskiego, jeśli chodzi o jego wiek, wzrost czy wagę, nie wiadomo zbyt wiele. Organizacja KSW w oficjalnym komunikacie napisała, że jest on mistrzem Polski w judo oraz sambo. Dla pochodzącego z Serbii zawodnika będzie to debiut w walce na zasadach MMA. I od razu czeka go ogromne wyzwanie - walka wieczoru ze znacznie bardziej doświadczonym Pudzianowskim.

Milanović to utytułowany judoka, który od 18 lat mieszka w Polsce. Serb bez wahania podjął wyzwanie w postaci starcia z Pudzianowskim i wskoczył do pojedynku dosłownie na kilka godzin przed nim. Milanović ma na koncie tytuł Mistrza Polski w Sambo z 2019 roku oraz trzykrotnie sięgał po złoty medal na Mistrzostwach Polski w Judo w kategorii masters.

Reklama

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

Gdzie obejrzeć KSW 59?

Transmisję na żywo w jakości Full HD będzie można obejrzeć m.in. w serwisie Ipla.tv. Gala dostępna jest na Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych. Dostęp do wydarzenia można wykupić płacąc BLIKiem, przelewem lub kartą. Kliknij i zagwarantuj sobie dostęp już teraz! TUTAJ »

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama