Reklama

Reklama

KSW 59. "Bombardier" nie będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego!

Nie dojdzie do walki Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim "Bombardierem". Rywal Polaka doznał ataku wyrostka robaczkowego i musiał udać się do szpitala.

Pojedynek Senegalczyka z "Pudzianem" miał być walką wieczoru dzisiejszej gali KSW 59. Na nieco ponad godzinę przed rozpoczęciem gali, w mediach społecznościowych, KSW poinformowało, że do pojedynku nie dojdzie, bo "Bombardier" został odwieziony do szpitala z atakiem wyrostka robaczkowego.

Organizacja poinformowała, że występ Pudzianowskiego jest niezagrożony. Ma dostać innego rywala. KSW pracuje nad zastępstwem.

Serigne Ousmane Dia czyli właśnie "Bombardier" to wielka gwiazda senegalskich zapasów. Wczoraj wniósł na wagę ponad 150 kg. Był 30 kg cięższy od Pudzianowskiego.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama


Gdzie obejrzeć KSW 59?

Transmisję na żywo w jakości Full HD będzie można obejrzeć m.in. w serwisie Ipla.tv. Gala dostępna jest na Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych. Dostęp do wydarzenia można wykupić płacąc BLIKiem, przelewem lub kartą. Kliknij i zagwarantuj sobie dostęp już teraz! TUTAJ »

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje