Reklama

Reklama

KSW 56. Filip Pejić znokautował Sebastiana Rajewskiego w 11 sekund! To drugi najszybszy nokaut w historii KSW

Na gali KSW 56 Filip Pejić posłał na deski Sebastiana Rajewskiego w zaledwie 11 sekund! To drugi najszybszy nokaut w historii organizacji.

Pojedynek Pejicia z Rajewskim był trzecią walką gali KSW 56. Starcie jeszcze dobrze się nie zaczęło, a już się skończyło.

Reklama

Wbrew pozorom Chorwat wcale nie rzucił się od początku na Polaka. Zaczął spokojnie i czekał na dobrą okazję do zadania mocnego ciosu. Ta nadarzyła się już w 11. sekundzie walki.

Pejić zamarkował cios lewą ręką i huknął mocnym prawym. Rajewski nie połapał się w tym wszystkim. Nie zdążył zareagować i zaliczył bardzo ciężki nokaut.

Przy odczytywaniu werdyktu ogłoszono, że pojedynek trwał 12 sekund. Później jednak tę informację zweryfikowano i okazało się, że nokaut nastąpił sekundę szybciej. To drugi wynik w historii KSW.

Szybciej od Pejicia swoją walkę skończył tylko Łukasz Jurkowski. W 2004 roku na gali KSW 2 "Juras" znokautował wysokim kopnięciem Pawła Zalewskiego w zaledwie dziewięć sekund.

W walce wieczoru gali KSW 56 Roberto Soldić także szybko skończył walkę z Michałem Materlą. Chorwat znokautował Polaka już w pierwszej rundzie. Wcześniej pas mistrzowski KSW w wadze półciężkiej obronił Tomasz Narkun, który w drugiej rundzie poddał Ivana Erslana.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Filip Pejić | ksw 56

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje