Reklama

Reklama

KSW 41. Nowa "ring girl" przykuwa wzrok

Podczas gali KSW w Katowicach epicentrum wydarzeń mieściło się w klatce, ale wzrok kibiców przykuwały także atrakcyjne "ring girls", które są ozdobą każdej gali. Wokół oktagonu i przy zawodnikach z gracją poruszała się m.in. debiutantka Katarzyna Motloch, imponująca ponadprzeciętną urodą.

- Chcecie zobaczyć Kasię na KSW 41? - tej treści pytanie zostało sformułowane na oficjalnym koncie "KSW Ring Girls" na Facebooku ponad dwa miesiące temu. Czas pokazał, że debiut urodziwej kobiety podczas gali nastąpił bardzo szybko, bo już w minioną sobotę w katowickim Spodku.

Ciekawostką jest fakt, że Motloch do castingu została zgłoszona przez swojego chłopaka. Jak widać, mężczyzna nie mylił się w ocenie predyspozycji swojej ukochanej, które zostały docenione przez włodarzy federacji.

Debiut byłej studentki ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim wypadł bardzo okazale. Świadczyły o tym entuzjastyczne reakcje zwłaszcza męskiej części publiczności.

Reklama

- Bardzo szybko wkomponowała się w nasze towarzystwo. Szybko się uczy i jest przemiłą dziewczyną - komplementuje nową koleżankę jedna z weteranek w teamie "ring girls" Dominika Bilska w rozmowie z Polsatem Sport.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama