Reklama

Reklama

Karol Bedorf - Paweł Nastula w 2013 roku na KSW

Podczas sobotniej gali Konfrontacji Sztuk Walki ogłoszono, że kontrakt z federacją podpisał Paweł Nastula. Znamy już nazwisko jednego z rywali utytułowanego judoki. Będzie nim czołowy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce, Karol Bedorf.

Bedorf zdradził plany KSW w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej federacji. Jeszcze przed sobotnią, wygraną walką z Karlem Knothe popularny "Coco" spotkał się z jednym z szefów KSW, Maciejem Kawulskim, który obiecał mu, że w razie zwycięstwa dostanie szansę walki o pas międzynarodowego mistrz KSW w wadze ciężkiej.

- Mogę zapewnić, że na gali KSW będę walczył o pas, ale nie wiem, czy będzie to walka z Pawłem - podkreślił  29-letni szczecinianin. Bedorf dodał, że niezależnie od tego z kim będzie walczył o pas w 2013 roku na pewno zmierzy się z Nastulą.

Reklama

Bedorf stoczył dziesięć zawodowych walk, z których osiem wygrał i dwie przegrał. Sześć pojedynków stoczył na galach KSW. Jego bilans starć dla tej federacji to cztery wygrane i dwie porażki. W minioną sobotę pokonał na punkty Amerykanina Karla Knothe’a podczas jubileuszowej, dwudziestej odsłony KSW.

Czytaj również: Paweł Nastula będzie walczył na galach KSW

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Nastula | Karol Bedorf | KSW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje