Reklama

Reklama

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, będzie walczyć na gali Fame MMA

Kontrowersyjną gwiazdę, znaną jako Luxuria Astaroth, widzowie mają zobaczyć podczas gali Fame MMA 6. Kamila Smogulecka stanie do pojedynku z Martą Linkiewicz. 23-latka zasłynęła przed kilkoma laty w teledysku Cleo i Donatana "My Słowianie”.

Kamila Smogulecka rzuciła wyzwanie Marcie Linkiewicz do walki w klatce Fame MMA. Kontrowersyjna gwiazda zdecydowała się na walkę, która prawdopodobnie odbędzie się w 2020 roku na jednej z najbliższych gal.

Smogulecka w sieci zaistniała jako jedna ze "Słowaniek", występujących w teledysku Cleo i Donatana. Młoda bohaterka klipu popadła w nałóg narkotykowy i alkoholowy. Dziewczyna prowadziła imprezowy styl życia i chwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Niedawno ogłosiła, że zerwała z nałogiem i od ponad roku żyje w trzeźwości. Pomógł jej w tym odwyk, na który zapisała się za namową matki. Po terapii wróciła do sieci jako "Zusje" i rozpoczęła publikowanie klipów na swoim nowym kanale w serwisie YouTube.

Reklama

24-latka mieszka w Trójmieście, wypełniając swój czas studiowaniem psychologii oraz treningami do walki z młodszą od siebie o dwa lata rywalką.

W przeciwieństwie do Smoguleckiej Linkiewicz ma już na swoim koncie dwie walki w formule Fame MMA. 22-latka pokonała Esmeraldę Godlewską i musiała pogodzić się z przegraną w pojedynku z Anielą "Lil Masti" Bogusz.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama