Reklama

Reklama

Kamil Wojciechowski szybko pokonał Kornela Zapadkę na FEN 38

Kamil Wojciechowski pozostał niepokonany i szybko wygrał walkę z Kornelem Zapadką na gali FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie.

Na karcie wstępnej gali FEN 38 odbyły się trzy walki. Najciekawszy był pojedynek Kamila Wojciechowskiego z Kornelem Zapadką.

Walka zakończyła się szybko, już w pierwszej rundzie. Obalać próbował Zapadka, ale w parterze kontrolę przejął Wojciechowski. Rozbijał rywala mocnymi ciosami i sędzia przerwał walkę.

FEN 38. Kamil Wojciechowski nadal niepokonany. Jednogłośne decyzje w walkach semi-pro

Tym samym Wojciechowski pozostał niepokonany. Odniósł piąte zwycięstwo w karierze. Wszystkie walki wygrywał przed czasem. Cztery razy kończył ciosami, a raz poddał rywala.

O wynikach dwóch wcześniejszych pojedynków decydowali sędziowie. W walkach półzawodowych jednogłośnie punktowali zwycięstwa Jakuba Owczarka nad Igorem Terleckim oraz Mateusza Olecha nad Jackiem Kujtkowskim.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy