Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk nie przyszła na konferencję. Ma złamany nos

Joanna Jędrzejczyk chyba nie spodziewała się tak trudnej walki z Karoliną Kowalkiewicz. W czwartej rundzie pretendentka złamała nos mistrzyni UFC! Jedrzejczyk zachowała pas, ale była w tak słabym stanie, że nie przyszła na konferencję prasową.

Przez trzy pierwsze rundy pojedynku o pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej dominowała Joanna Jędrzejczyk. W czwartym starciu do głosu doszła jednak Kowalkiewicz, która potężnym prawym prostym zachwiała rywalką!

Reklama

Jędrzejczyk momentalnie złapała się za nos. Do końca tej partii jeszcze kilka razy próbowała go poprawiać. Czuła, że coś jest nie tak.

Jak już okazało się po walce, mistrzyni UFC ma złamany nos. Z tego powodu nie przyszła też na tradycyjną konferencję prasową. Pojawiła się za to Kowalkiewicz, która po walce o pas wyglądała zdecydowanie korzystniej od mistrzyni.

Na konferencji był też m.in. Dana Whyte, który przyznał, że sobotnia gala UFC w Madison Square Garden była rekordowa pod względem wpływów z biletów - przyniosła zarobek rzędu 17,7 mln dolarów.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk | Karolina Kowalkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje