Reklama

Reklama

Jan Błachowicz z narzeczoną na imprezie ekskluzywnego butiku. Spotkali Małgorzatę Sochę

Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska wybrali się na imprezę urodzinową domu handlowego. Na miejscu spotkali się z pokaźnym gronem celebrytów, w tym z Małgorzatą Sochą. Do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia. Ta znajomość nie powinna dziwić, bo zdaje się być dość bliska. Dowód? Niedawno zawodnik MMA chwalił się fotką z wakacji, a pozował właśnie w towarzystwie aktorki i jej męża.

Pod koniec października Jan Błachowicz przegrał walkę i stracił pas UFC w kategorii półciężkiej. Nowym mistrzem został Glover Teixeira, który pokonał Polaka w drugiej rundzie. Była to niemała sensacja, ponieważ to pierwsza porażka "Cieszyńskiego Księcia" od niecałych trzech lat.

Przegrana to ogromny cios dla zawodnika. Jeszcze w klatce pocieszała go narzeczona. Później Dorota Jurkowska publicznie zabrała głos i, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyraziła swoje wsparcie dla ukochanego.

Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska na imprezie. Była też Małgorzata Socha

Reklama

Ostatnio Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska byli gośćmi na hucznej imprezie urodzinowej domu handlowego. Oprócz nich bawili się tam m.in. Artur Boruc z żoną Sarą, Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Małgorzata Kożuchowska, Dorota Rabczewska, Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim oraz Małgorzata Socha.

Wygląda na to, że sportowiec i jego narzeczona najlepiej odnaleźli się w towarzystwie aktorki. Media obiegły zdjęcia, na których widać Jana Błachowicza siedzącego przy stoliku właśnie z Małgorzatą Sochą.

Kto zostanie najlepszym sportowcem 2021 roku? - GŁOSUJ TUTAJ!

Ten fakt nie powinien dziwić. Wszak niedawno zawodnik MMA oraz jego ukochana, podczas urlopu w Omanie, wypoczywali z Małgosią oraz jej mężem. Zdjęciem sportowiec pochwalił się na Instagramie. "To był miły tydzień! Na nudę w ich towarzystwie nie mogliśmy narzekać" - napisał.

JAN BŁACHOWICZ U KUBY WOJEWÓDZKIEGO. ZADEKLAROWAŁ, ŻE ODZYSKA PAS UFC I UJAWNIŁ "MROCZNĄ PRZESZŁOŚĆ"

BŁACHOWICZ POKONANY. EKSPERCI KOMENTUJĄ 

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL