Reklama

Reklama

Gdzie obejrzeć FEN 34? Mateusz Murański wyjdzie do klatki

Zaledwie tydzień po swojej pierwszej walce MMA Mateusz Murański po raz drugi wejdzie do klatki. Istniało niebezpieczeństwo, że w walce z Epic Cheat Mealem zastąpi go ojciec, ale jednak 27-latek znalazł czas na stoczenie pojedynku. Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie i na platformie IPLA.

Mateusz Murański dwa tygodnie temu, po zaciętym boju, jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Arkadiuszem Tańculą na gali Fame MMA 10. Mimo porażki, nie czekał długo na kolejne propozycje. Już dziś podczas FEN 34 zmierzy się z Epic Cheat Mealem.

Na wczorajszym ważeniu Mateusz Murański był nieobecny. Jest obecnie w szczycie popularności i z powodu nadmiaru obowiązków nie dojechał.

Na wagę wszedł jednak jego ojciec Jacek. 52-latek też zamierza spróbować swoich sił w MMA. Był nawet rozpatrywany jako zastępca dla syna, ale organizacja FEN ogłosiła, że Mateusz Murański ostatecznie wystąpi na gali.

Reklama

Z kolei starszy z klanu Murańskich może zmierzyć z Marcinem Najmanem. Prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak chciałby, aby do takiego pojedynku doszło na jego gali.

Gala FEN 34 z walką Mateusz Murański - Epic Cheat Meal rozpocznie się już dzisiaj. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu pomiędzy Pawłem "Trybsonem" Trybałą i Łukaszem Borowskim.

Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV, w cenie 29 zł. Dostęp do gali można wykupić w Cyfrowym Polsacie, a także poprzez platformę IPLA (płatność kartą, przelewem, blikiem).

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje