Reklama

Reklama

Floyd Mayweateher jr: Otrzymałem propozycję z UFC

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) twierdzi, że otrzymał ofertę powrotu do walki, ale już nie w ringu, tylko w oktagonie. Chodzi o słynną organizację UFC.

40-letni pięściarz przeszedł na emeryturę po sierpniowym zwycięstwie nad debiutującym w boksie zawodowym mistrzem UFC Conorem McGregorem (0-1 KO). Ta sama organizacja, pod banderą której występuje Irlandczyk, próbuje teraz skusić Mayweathera do występów na zasadach MMA.

Reklama

- Dzwonili do mnie niedawno i pytali, czy nie wrócę. Mógłbym walczyć w UFC. Mogę to zrobić, jeśli tylko zechcę. Mogę wrócić prosto do UFC i do oktagonu. Mogę stoczyć w oktagonie trzy czy cztery walki i zarobić miliard dolarów -  stwierdził jeden z najlepszych bokserów w historii.

To oczywiście mało prawdopodobny scenariusz. Po walce z McGregorem Amerykanin stanowczo podkreślał, że był to jego ostatni występ w karierze.

Mayweather otrzymał za to starcie gwarantowane 100 milionów dolarów, ale w rzeczywistości, po uwzględnieniu wszystkich zysków, w tym wpływów ze sprzedaży PPV, zarobił być może nawet trzy razy tyle.

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Mayweather | UFC | MALKOWSKI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama