Reklama

Reklama

Fighters Arena 3 na zasadach UFC, Konrad Bronicki sędzią ringowym

Konrad Bronicki z Warszawy będzie sędzią ringowym podczas gali MMA Fighters Arena 3, która odbędzie się w sobotę 29 września w hali MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi.

30 letni Bronicki pochodzi z Warszawy i jest licencjonowanym sędzią MMA przy Polskim Związku Ju-Jitsu w ramach, której działa Komisja Mieszanych Sztuk Walki. Bronicki jest jednym z pierwszych sędziów, który uzyskał legitymację sędziowską.

Gala po raz pierwszy w Polsce odbędzie się na zasadach światowego lidera mieszanych sztuk walki czyli UFC i wymaga szczególnych predyspozycji do tak odpowiedzialnej roli. Bronicki bez wątpienia takie cechy posiada.

Jest to jeden z najlepiej rokujących polskich arbitrów. Nie będzie przesadą stwierdzenie obserwatorów, którzy nazywają go "Polskim Johnem McCarthy'm" i porównują styl jego pracy do legendarnego amerykańskiego  sędziego "Big" Johna McCarthy'ego.

Reklama

Konrad mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie i jako zawodnik, który skutecznie walczył na imprezach ALMMA a także toczył już profesjonalne walki stąd jego wiedza, pewność i prawidłowość podejmowanych decyzji. Swoje zawodowe podejście pokazał m.in. na galach Profesjonalnej Ligi MMA, które sędziuje od początku istnienia czy innych imprezach.

FA 3 to będzie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze sędziego i zawodnicy mogą liczyć na jego profesjonalizm w oktagonalnej klatce w jakiej toczyć się będą pojedynki  na Fighters Arena.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje