Reklama

Reklama

FEN 38. W hotelu z zawodnikami wybuchł pożar. Jeden z nich pomógł go gasić

Już w tę sobotę odbędzie się gala FEN 38 - w jednej z walk Wojciech Kawa zmierzy się z Kamilem Mosgalikiem. Biorący udział w wydarzeniu zawodnicy mają za sobą jednak mocno niespokojną noc - w hotelu, w którym spali, wybuchł pożar. O przebiegu tych zdarzeń opowiedział dla polsatsport.pl wspominany Kawa, który pomagał w opanowywaniu sytuacji.

W nocy z czwartku na piątek w hotelu Villa Royal w Ostrowie Wielkopolskim wybuchł pożar. Wśród gości hotelowych byli zawodnicy i pracownicy FEN, którzy mają wziąć udział w gali FEN 38 w tym mieście.

FEN 38. Wojciech Kawa: Wróciłem, by przeszukać pokoje. Ktoś mógł tam wciąż spać

- O pierwszej w nocy poszedłem spać. Obudził mnie głos dziewczyn, które spały w pokoju obok. Myślałem, że coś się jednej z nich stało po robieniu wagi, jednak kiedy wstałem, to poczułem dym. Od razu powiedziałem swojej kobiecie, by zabrała potrzebne rzeczy i za pół minuty wychodzimy na świeże powietrze. Kiedy wychodziliśmy z pokoju, było zadymienie, więc wysłałem dziewczynę do wyjścia, a sam wróciłem, by przeszukiwać pokoje. Wiedziałem, że jest noc, więc ktoś mógł spać - powiedział Wojciech Kawa w rozmowie z Igorem Marczakiem.

Reklama

Zawodnik FEN na co dzień jest strażakiem, więc doskonale wiedział, jak ma się zachować w takiej sytuacji.

Więcej przeczytasz w serwisie polsatsport.pl!

jb, Polsat Sport

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy