Reklama

Reklama

FEN 36. Krystian Bielski i Bartosz Szewczyk znokautowali rywali

Na gali FEN 36 w Szczecinie Krystian Bielski i Bartosz Szewczyk efektownie wygrali swoje pojedynki. Ten pierwszy, ciosem na wątrobę znokautował Piotra Walawskiego. Z kolei Szewczyk, jeszcze szybciej uporała się z Michałem Piwowarskim

Pojedynek Bielskiego z Walawskim był pasjonujący. Obaj dali dobry pokaz stójkowej wojny i już po pierwszej rundzie byli zmęczeni.

W drugim starciu Bielski wykorzystał podniesione ręce rywala i szybkim lewym trafił na wątrobę. Taki cios zawsze sieje spustoszenie i tak było też tym razem.

Już w pierwszej rundzie swój pojedynek zakończył Bartosz Szewczyk. Podopieczny Mirosława Oknińskiego szybko pokonał Michała Piwowarskiego. Ten, już na początku próbował obalić, ale Szewczyk dobrze się wybronił. W stójce miał dużą przewagę. Mocnymi prostymi trafił rywala. Piwowarski padł na matę. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów doskoczył do rywala i zakończył starcie ciosami w parterze.

Co ciekawe Szewczyk, w przypływie radości, opuścił klatkę i pobiegł do kibiców. Na trybunach znalazł swoją grupę wsparcia i świętował z fanami przez kilka minut. W MMA nie wolno opuszczać klatki, przed ogłoszeniem werdyktu przez konferansjera. Jednak Szewczykowi, po takim zwycięstwie, nie grożą raczej duże konsekwencje.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne