Reklama

Reklama

FEN 32. Gdzie oglądać PPV?

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnia gala FEN 32. W walce wieczoru pasa mistrzowskiego wagi lekkiej będzie bronił Mateusz Rębecki. Przeciwnikiem „Chińczyka” będzie niebezpieczny Jose Barrios Vargas z Argentyny. Galę będzie można oglądać w systemie PPV od 19 w sobotę.

Kliknij i wykup dostęp do gali

Reklama

Organizacja Fight Exclusive Night organizuje pierwszą galę w 2021 roku. Mogła ona odbyć się już wcześniej, ale prezes FEN Paweł Jóźwiak zdradził, że pandemia trochę pokrzyżowała plany.

- Gdyby nie pandemia, widzielibyśmy się na Netto Arenie w Szczecinie dwa tygodnie temu. Na razie musimy to odłożyć - powiedział.

Jóźwiak zdradził też, że jego organizacja ma coraz poważniejsze plany. W tym roku chce zorganizować co najmniej pięć gal.

- Plan minimum to wyprodukowanie pięciu gal. Wbrew pozorom łatwiejsze jest robienie gal studyjnych w systemie PPV. Może jest trudniejsze do zbilansowania, bo nie ma przychodu z biletów, ale jest za to łatwiejsze logistycznie, bo na dużej hali trzeba przygotować galę minimum 2 miesiące, a eventy studyjne można "trzaskać" nawet co 2 tygodnie albo częściej - przyznał.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Pierwsze tegoroczne wydarzenie odbędzie się już jutro. W walce wieczoru zaprezentuje się mistrz FEN w wadze lekkiej Mateusz Rębecki, który w organizacji jest niepokonany. Ten stan rzeczy będzie chciał zmienić Jose Barrios Vargas.

Nie jest to jedyne ciekawe zestawienie na FEN 32. Dojdzie też do ciekawego rewanżu pomiędzy Wojciechem Januszem i Marcinem Łazarzem. Ci zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się w 2016 roku. Górą był wtedy Łazarz.

Teraz stawka ich walki będzie znacznie większa. Zwycięzca dostanie bowiem szansę konfrontacji o pas mistrzowski FEN w wadze półciężkiej z Marcinem Wójcikiem.

Na FEN 32 zaprezentuje się czołówka polskich zawodników także w innych kategoriach wagowych. W ciężkiej do klatki wejdzie Szymon Bajor, który zmierzy się z Ednaldo Oliveirą, który ma za sobą krótką przygodę w UFC. Wystąpią także m.in. Szymon Dusza, czy utalentowany brat zawodnika UFC Michała Oleksiejczuka, Cezary.

Na to wydarzenie zęby ostrzy sobie także prezes FEN Paweł Jóźwiak. Jest on bowiem nie tylko włodarzem, ale też kibicem sportów walki i ma nadzieję na świetne pojedynki.

- Myślę, że sportowo karta się obroni. Mamy kilku starych wyjadaczy, jak Łazarz, Janusz, Bajor, czy Rębecki. Jest też ekspansja "młodych wilków" z Walawskim, Oleksiejczukiem na czele. Jest również Bartek Walawski.

Gala FEN 32 startuje w sobotę o 19. Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem systemu PPV w cenie 40 zł. Transmisję można wykupić w Cyfrowym Polsacie i na platformie IPLA. Zapraszamy też do udziału w konkursie, w którym można wygrać kody dostępu do gali. Wszystkie szczegóły TUTAJ.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: FEN 32 | Paweł Jóźwiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje