Reklama

Reklama

FEN 31: Żona Trybsona skomentowała zamieszanie po walce. "Zawsze będę bronić męża i swojej rodziny"

Nie milkną echa sytuacji, która miała miejsce po sobotniej walce Pawła "Trybsona" Trybały z Łukaszem Borowskim. Gdy obaj zawodnicy kierowali się do szatni, żona Trybsona, Eliza Trybała, słownie zaatakowała Borowskiego i jego narożnik. Jej zachowanie spotkało się dużą falą krytyki. Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do zarzutów.

Przypomnijmy, że sędzia przerwał walkę w drugiej rundzie, gdy Borowski doznał koszmarnie wyglądającej kontuzji ucha. "Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje", "sklej sobie uszko i się popłacz" - to tylko kilka stwierdzeń, które Trybała skierowała w stronę przeciwnika swojego męża.

Gdy zachowanie małżonki Trybsona obiegło internet, pojawiło się wiele komentarzy na temat wspomnianej sytuacji. Sama zainteresowana za pośrednictwem Instagrama postanowiła skomentować zarzuty i uzasadnić swoje zachowanie.

"Kiedy ktoś nadepnie mi na odcisk, kiedy ktoś obraża mojego męża, ja zawsze będę go bronić tak jak siebie i swoją rodzinę" - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na Instastory Elizy Trybały. Najistotniejszy fragment przedstawiamy poniżej.

Reklama

"Wytłumaczę jak najprościej, jaka jestem dla tych, którzy są zdziwieni moim zachowaniem. W naszym związku jest dobry glina i zły glina, ja jestem tym złym gliną (...). Mówicie, że nadal jestem Elizą z Warsaw Shore. Tak, nadal mam cząstkę tej dziewczyny w sobie i odpala się ona wtedy, kiedy ktoś nadepnie mi na odcisk, kiedy ktoś obraża mojego męża a ja zawsze będę go bronić, tak jak siebie i swoją rodzinę! To są emocje, za ukochanym skaczę w ogień nie patrząc na konsekwencje... I mam to w d****, że komuś to może się nie podobać, wyzywałam w wulgarny sposób, bo tak reaguję jak jestem wściekła i przyznaję, że tak często nie umiem się zachować, nie potrafię przegrywać, ale to jestem ja. Jestem królową przypału i ładowania się w kłopoty, ale nigdy nie żyłam po to, by się komuś przypodobać! Kocham moich bliskich za to, że akceptują tą nieobliczalną Elizę"

mtu, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje