Reklama

Reklama

FEN 31. Awantura po walce Trybała - Borowski. W roli głównej żona "Trybsona"

Na gali FEN 31 Paweł „Trybson” Trybała pokonał Łukasza Borowskiego. Po walce było jednak równie ciekawie, jak w klatce, a w roli głównej wystąpiła żona zwycięzcy.

"Trybson" i Borowski od dawna nie darzą się sympatią. Ich konflikt miał znaleźć finał w klatce. Zanim do niego doszło obaj starli się na ważeniu. Musiała interweniować ochrona.

W walce nikt ich już nie rozdzielał i mogli pokazać pełnię swoich możliwości. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie, a górą był "Trybson", bo jego rywal odniósł groźną kontuzję. Po jednym z ciosów praktycznie stracił kawałek ucha.

Równie żywiołowo było po walce. Tym razem w głównej roli nie występował Paweł Trybała, a jego żona Eliza. W opublikowanym przez polsatsport.pl nagraniu widać, jak wykrzykuje obraźliwe hasła w kierunku Borowskiego.

Reklama

- Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje. Jesteś tą krową. Jesteś małym pieskiem, co dużo szczeka. Uszko sklej i się popłacz - krzyczała Eliza Trybała.

Na tym się jednak nie skończyło. Eliza oskarżyła też Łukasza Borowskiego o to, że bił byłą dziewczyną. Czy sprawa będzie miała ciąg dalszy?

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy