Reklama

Reklama

Fame MMA. Najman broni Górniak. "Zawsze jestem ze swoimi przyjaciółmi"

Marcin Najman pod koniec weekendu zamieścił na swoim Instagramie wpis, którego celem miała być obrona Edyty Górniak. Polska wokalistka kilka dni temu wypowiedziała się w kontrowersyjny sposób na temat koronawirusa. "Nie pozostanę głuchy na to co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów – napisał Najman.

Kilka dni temu w mediach zrobiło się głośno o Edycie Górniak, która za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła, że w szpitalach nie leżą chorzy na koronawirusa, ale statyści. Jej pogląd natychmiast zalał sieć, ale te i inne słowa stały się prowokatorem do rozmów na temat pandemii.

Reklama

Górniak musiała przyjąć na swoje barki sporą porcję hejtu, ale znaleźli się tez tacy, którzy stanęli w obronie artystki. Wśród nich znalazł się Marcin Najman, który aktualnie przygotowuje się do walki w Fame MMA.

"Nie pozostanę głuchy na to, co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów" - napisał częstochowianin w swoim stylu.

41-latek chętnie wypowiada się publicznie na różne tematy społeczno-polityczne. Na jego wpis kolejny raz odpowiedziało sporo obserwujących. Zdaniem Najmana słowa na temat Górniak nie są zgodne z prawdą, a całe zamieszanie spowodowane jest dążącymi do sensacji mediami, które "wyjęły sobie trzy słowa z trzygodzinnej rozmowy Edyty z fanami".

 "Zawsze jestem ze swoimi przyjaciółmi. Wie to każdy mój przyjaciel. Nie chodzi jednak o to, by bezmyślnie przytakiwać, a rozumieć, co ktoś do was mówi. [...] Wiedzcie, że za miesiąc będzie już o was cicho, a dorobek Edyty Górniak pozostanie już na zawsze" - napisał polski pięściarz.

Tymczasem Marcin Najman odlicza dni do swojej walki w Fame MMA. W Łodzi podczas ósmej edycji tej imprezy zmierzy się z Kasjuszem Życińskim.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman | Fame MMA 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje