Reklama

Reklama

Fame MMA 9. Patryk "Kizo" Woziński sam wybierze nowego rywala

Na kilka dni przed galą Fame MMA 9 Popek Monster został wyeliminowany z walki wieczoru przez złamaną rękę. Tym samym federacja stanęła przed wyzwaniem szybkiego znalezienia rywala dla Patryka Wozińskiego. O tym, z kim "Kizo" zmierzy się z w oktagonie, dowiemy się najpóźniej w czwartek.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA 9. Już w sobotę, 6 marca w oktagonie zmierzą się gwiazdy, na których tego wieczoru zostanie skupiona uwaga setek tysięcy widzów.

Reklama

Na kilka dni przed galą federacja zmaga się jednak z problemem znalezienia rywala dla Patryka "Kizo" Wozińskiego. Miał on walczyć z Popkiem Monsterem, ale ten złamał rękę. Kontuzja wyeliminowała go tym samym nie tylko z walki wieczoru, ale również skazała na długą rehabilitację. W czwartek Popek ma bowiem przejść operację po wieloodłamowym złamaniu kości śródręcza.

Od momentu, kiedy tylko do sieci przedostała się informacja o pechu rapera, federacja zaznaczyła, że od razu rozpoczęła intensywne poszukiwania przeciwnika do walki wieczoru.

Według najnowszych wiadomości konkretne nazwisko ma zostać podane najpóźniej w czwartek.

Zdaniem organizatorów opcji jest aż kilkanaście, ale ostateczna decyzja należy do "Kizo" i jego narożnika.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Fame MMA 9 | Paweł Mikołajuw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama